Başaranlar Mühendislik<

Konya EAE

Blog

Konya EAE

Konya EAE Başaranlar Mühendislik EAE Konya, Konya EAE, EAE Konya Bayi, Konya EAE Bayi, Konya Busbar, Busbar Konya, EAE Bayii, EAE Bayileri için bizi arayabilirsiniz.

Konya EAE Başaranlar Mühendislik firması Konya EAE bayisi olarak Konya'da EAE'yi temsil etmektedir. EAE Firması diğer adıyla EAE Şirketler Grubu; elektrik sektöründeki yolculuğuna, 1973 yılında kurmuş olduğu EAE Elektrik ile başlamıştır. Kurulduğu ilk günden bu yana hızla büyüyen EAE, 1983 yılında EAE Aydınlatma, 1996 yılında EAE Makina, 2004'de EAE Elektroteknik ve 2009'da EAE Teknoloji şirketini bünyesine dahil ederek, üretimini ve faaliyet gösterdiği alanları giderek genişletmiştir.

İtalya Milano'da ürünlerinin satış ve pazarlaması için kurduğu EAE İtalya'yı, 2013 yılında Moskova'da EAE Rusya'yı kurmuş ve Aleksandrov da kurduğu fabrikasıyla CIS bölgesinde üretici ünvanını almıştır. 2019 yılında EAE Almanya'yı, 2019 yılında EAE Avustralya'yı ve 2020 yılında EAE Amerika şirketlerini kurarak global faaliyetlerine hız kazandırmıştır.

Üretim faaliyetlerini ISO 9001 Kalite Yönetim, ISO 14001 Çevre Yönetim, ISO 45001 İş Sağlığı / Güvenliği ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri Standartlarına uygun şekilde sürdürmektedir. Üretmiş olduğu elektrik ürünlerinin dünya standartlarına uygunluğu, DEKRA ve CESI laboratuvarları tarafından yapılan testler sonucunda belgelenmiştir. Bunların yanında yenilikçi bakış açısını 30'un üzerinde patent, 300'ün üzerinde marka ve 100'ün üzerinde endüstriyel tasarım tescilleri ile desteklemektedir.

SÜREKLİ BÜYÜME
EAE, Gebze Organize Sanayi Bölgesinde yer alan üretim üssünde toplam 270.000 m2 alanda üretimlerini tüm hızıyla sürdürmektedir. Grup içinde yer alan tüm şirketler %100 yerli sermayeyle kurulmuş olup, ürünlerin gelişimi şirketlerin bünyesinde yer alan Tubitak onaylı 3 adet AR-GE merkezi tarafından gerçekleştirilmektedir. Her biri alanında uzman kadrosuyla, gücüne güç katan EAE Grup elektrik ürünleri piyasasının önde gelen kuruluşları arasındadır.

GENİŞ BAYİ AĞI
Grubun yurtiçinde İstanbul, Ankara, Konya, İzmir, Bursa ve Gaziantep'de yurtdışında ise Rusya, Dubai, BAE(Birleşik Arap Emirlikleri), Abu Dabi, Bangalore, Mumbai, Yeni Delhi, Hindistan, Cidde, Riyad, Suudi Arabistan gibi birçok ülkede şube ve temsilcilikleri bulunmaktadır. EAE Grup'un İngiltere'den Taiwan'a, 100'den fazla ülkede distribütörü ve yetkili satıcısı bulunmaktadır. Bayilerimiz ve yetkili satış noktalarımız hakkında bilgi almak için tıklayınız.

KONYA EAE TÜM ÜRÜNLER

BUSBAR ENERJİ DAĞITIM SİSTEMLERİ 
BUSBAR GENEL BİLGİ
BUSBAR E-LINE MV
BUSBAR E-LINE KX
BUSBAR E-LINE CR
BUSBAR E-LINE KB
BUSBAR E-LINE KO-II
BUSBAR E-LINE MK
E-LINE DL/SL BUSBAR
DABLINE BUSBAR
E-LINE KAM-KAP BUSBAR
E-LINE FL/FLD BUSBAR

KABLO KANALLARI 
KABLO KANALLARI GENEL BİLGİ
E-LINE UKS-UKFE
E-LINE UKFG-C
E-LINE KM
E-LINE TKS
E-LINE KMH-KMA
E-LINE CT
E-LINE CTK
E-LINE TLS
E-LINE HIRDAVAT

İÇ TESİSAT ÇÖZÜMLERİ 
İÇ TESİSAT ÇÖZÜMLERİ GENEL BİLGİ
E-LINE FL/FLD
DABLINE
E-LINE DK
E-LINE N-DK
E-LINE WSB
E-LINE MINI
E-LINE DL/SL
E-LINE KAM-KAP
E-LINE SMART
E-LINE MULTIBOX
E-LINE DB-YA

TROLLEY BUSBAR ENERJİ DAĞITIM SİSTEMLERİ 
TROLLEY BUSBAR GENEL BİLGİ
E-LINE TB
E-LINE URC
ASKI SİSTEMLERİ 

Konya EAE Başaranlar Mühendislik EAE Konya, Konya EAE, EAE Konya Bayi, Konya EAE Bayi, Konya Busbar, Busbar Konya, EAE Bayii, EAE Bayileri için bizi arayabilirsiniz.