Başaranlar Mühendislik<

Kablo Kanalı

Endüstriyel Satış

Kablo Kanalı

Kablo Kanalı
EAE kablo kanalları; otomatik üretim hatlarında "ROLL FORMING" metoduyla seri olarak imal edilmektedir. Standart kanal boyu 3m'dir. İsteğe bağlı olarak 6'm üretilebilir.

E-Line UKS serisi pregalvaniz kablo kanallarının boyları, "ROLL FORMING" metodu sayesinde miktara bağlı olarak 6 metreye kadar üretilebilmektedir. Bu sayede ek takım ve cıvataların sayısı azalmakta, montaj için harcanan işçilik süresi de kısalmaktadır.

Pregalvaniz ve Sıcak daldırma ürünlerimiz, modern teknolojiye uygun olarak, tam otomasyonlu robotik sistemler ile üretilmektedir.

EAE Kablo Kanalı ve Askı Sistemleri Ürün Grupları
+ E-Line UKS-UKFE Serisi Pregalvaniz Kablo Kanalları
+ E-Line UKFG-C Serisi Pregalvaniz Formalı Kablo Kanalları
+ E-Line KM Serisi Pregalvaniz Katlanabilir Kablo Merdivenleri
+ E-Line TKS Serisi Pregalvaniz / Sıcak Daldırma Trunking Sistemleri
+ E-Line KMH-KMA Serisi Sıcak Daldırma Kablo Merdivenleri
+ E-Line CT Serisi Sıcak Daldırma Galvanizli Kablo Kanalları
+ E-Line CTK Serisi Sıcak Daldırma Galvanizli Kablo Kanalları
+ E-Line TLS Serisi Paslanmaz Çelik veya Elektro Galvaniz Tel Kablo Kanalları
+ E-Line A-A: Kablo Taşıma Askı Sistemleri ve Aksesuarları
+ MFIX: Elektro-Mekanik Taşıyıcı ve Askı Sistemleri
+ E-Line Binrak: Taşıyıcı Destek Sistemleri (G Profil)
+ E-LINE Solar Montaj Sistemleri: Solar Taşıma Sistemleri
+ E-Line SEISMIC: Sismik Askı Sistemleri

Kablo Kanalı" Genel Montaj Animasyonu

E-LINE INFO
Talep halinde, elektrostatik boyalı ürünler de imal edilmektedir. Modern teknolojisi ve yüksek üretim kapasitesi nedeniyle, EAE müşteri isteklerine kısa sürede cevap verebilmektedir.

Çözümler
Kablo Kanal Sistemleri 
Kablo Merdivenleri 
Binrak Sistemleri 
Askı Sistemleri 
Projeye Özel Askı ve Aksesuar Çözümleri

Kablo Kanalları
Modüller
Yatay Dönüş Modülü 
"T" Dönüş Modülü 
Dörtlü Bağlantı Modülü 
Dış Bükey Dönüş Modülü 
İç Bükey Dönüş Modülü

E-LINE UKS-UKFE: Pregalvaniz Kablo Kanalları
EAE Kablo Kanal Sistemlerinden E-Line UKS-UKFE; ağır hizmet tipinde, 3000 mm standart uzunlukta (6000 mm seçenekli) ve isteğe bağlı olarak galvaniz üzeri boyalı üretim (Epoksi, Epoksi Polyester, Polyester) yapılmaktadır.

E-LINE UKFG-C: Pregalvaniz Formalı Kablo Kanalları
EAE Kablo Taşıma Sistemi E-Line UKFG-UKFC; ağır hizmet tipinde Pregalvaniz formalı kablo kanalları uç kısımlarında bulunan geçmeli sistem yapısı ile ek elemana ihtiyaç duymaksızın cıvata ile bağlanabilmektedir.

E-LINE KM: Pregalvaniz Katlanabilir Kablo Merdivenleri
Pregalvaniz Katlanabilir Kablo Merdiven serisi E-Line KM; katlanabilir yapısı sayesinde daha az hacimde depolanabilme ve taşınma imkanı sunmaktadır.

E-LINE TKS: Pregalvaniz / Sıcak Daldırma Trunking Sistemleri
EAE Trunking Kanal Sistemi E-Line TKS; ağır hizmet tipinde, kapaklı, kilitli ve deliksiz yapıya sahiptir. Pregalvaniz veya standart RAL 7038 boyalı üretim (istenildiğinde paslanmaz üretim) yapılmaktadır. 

E-Line KMH-KMA: Sıcak Daldırma Kablo Merdivenleri
Formlu yan saca sahip E-LINE KMH-KMA merdiven tipi kablo kanalı; ağır hizmet tipinde, standart 3 m ve 6 m uzunluğunda ve isteğe bağlı galvaniz üzeri boyalı üretim yapılmaktadır.

E-LINE CT: Sıcak Daldırma Galvanizli Kablo Kanalları
EAE Kablo Kanal Sistemlerinden E-Line CT; ağır hizmet veya normal hizmet tipinde ve delikli yapıda üretilmektedir.

E-LINE CTK: Sıcak Daldırma Galvanizli Kablo Kanalları
Geçmeli Kapaklı Kablo Kanalı E-Line CTK; sıcak daldırma galvanizli, ağır hizmet tipinde ve galvaniz üzeri boyalı olarak üretilebilmektedir.

E-Line TLS Serisi Paslanmaz Çelik veya Elektro Galvaniz Tel Kablo Kanalları
E-LINE TLS ürün grubu Tel Kablo Kanalı; yüksek mukavemetli paslanmaz çelik veya Elektro galvaniz kaplamalı (isteğe bağlı sıcak daldırma) olarak üretilmektedir. Tel kalınlıkları 4-5 mm kalınlığında ve 3000 mm standart uzunlukta üretilmektedir.

E-LINE A-A: Kablo Taşıma Askı Sistemleri ve Aksesuarları
Askı-Aksesuar Sistemi E-Line AA; betonarme veya çelik yapılara uygun olarak busbar, kablo kanalı ve kablo merdiveni vb. sistemleri taşımak için tasarlanmıştır. EAE Askı Sistemleri kaplama türüne göre pregalvaniz, sıcak daldırma ve boyalı tiplerde 2 mm ile 6 mm arası kalınlıklarda üretilebilmektedir. İhtiyaca göre özel askı sistemleri ve şaft askıları da tasarlanarak şantiyelerin ihtiyaçlarına göre çözümler üretilebilmektedir.

MFIX: Elektro-Mekanik Taşıyıcı ve Askı Sistemleri
Elektro-Mekanik Taşıyıcı ve Askı Sistemleri; mekanik tesisat askılama projelerinde kullanılmak üzere hafif, orta ve ağır hizmet tipi askı sistem çeşitleri, pregalvaniz ve sıcak daldırma alternatifli olarak üretilmektedir.

E-LINE Binrak: Taşıyıcı Destek Sistemleri (G Profil)
E-LINE Binrak (G Profil) Kanal Serisi Taşıyıcı Destek Sistemleri; standart ağır hizmet tipinde, sıcak daldırma ve paslanmaz çelik olarak üretilmektedir.

E-LINE Solar Montaj Sistemleri: Solar Taşıma Sistemleri
EAE Solar Montaj Sistemleri; arazi tipi ve çatı tipinde projeye özel tasarım, patentli özel montaj sistemi ile güvenilir ve hızlı kurulum sağlamaktadır.

E-LINE SEISMIC: Sismik Askı Sistemleri
EAE Sismik Askı Sistemleri; her çeşit tesisat için uygulanabilen sismik destekler, çelik kiriş ve uzay çatı bağlantıları için tasarlanmış aksesuarlar sayesinde kolay ve hızlı montaj olanağı sağlar.
 

Konya Kablo Kanalı, Konya Kablo Kanalı Fiyatları, Konya Kablo Kanalı Firmaları, Konya EAE, Konya EAE Bayi, Konya EAE Bayileri, Konya EAE Elektrik Bayi, Konya EAE Bayisi, Konya EAE Bayileri, Konya EAE Elektrik Konya, Konya EAE Satış, Konya Busbar, Konya EAE Busbar, Konya Kablo Kanalı, Konya EAE Kablo Kanalı, Konya EAE Aydınlatma, Konya Aydınlatma, Konya EAE Kabin, Konya Kabin, Konya Askı Takımlar, Konya EAE Askı Takımlar, Satış, Fiyatları, Fiyat Listesi