Başaranlar Mühendislik<

Kabin

E-Kabin

E-Kabin Elektrik Boş Kabin Çözümlerimiz her türlü elektrik kabin uygulamaları için tasarlanmıştır.

Dikili Tip Panolarda S, D ve L Serisi Elektrik Kabinler, Duvar Tipi Panolarda Monoblok M, O ve İç Tesisat Kabinleri olarak E tipi kabinler, Harici uygulamalar için H tipi kabinler, Paslanmaz tip Kabin, Terminal Kutusu ve Konsol için X Serisi, Monoblok konsollar için K Serisi, Terminal Kutuları için T Serisi çözümlerimiz mevcuttur.

Kuvvetli Akım uygulamaları için S ve E Serisi, ürünlerimiz, Endüstriyel Uygulamalar için D ve M Serisi ürünlerimiz kullanılabilir. Ayrıca Yaygın Satış için L ve O serisi ürünlerimiz mevcuttur.

Kablo bağlantı için T serisi terminal kutuları ve Piyano tipi kumanda veya test panosu çözümleri için K Serisi konsollarımız tercih edilebilir.

Korozyon dayanımının önemli olduğu, atık içme suyu tesislerinde, hijyenik tesisleri gibi uygulamalarda vs X Serisi Dikili veya Duvar tipi Kabinler, Terminal Kutuları, Konsol içeren Paslanmaz Ürünlerimiz kullanılabilir.

Ayrıca, E-Kabin olarak yarı özel çözümlerimizde boya değişiklikleri ve ürün üzerine delik delme uygulamaları yapabilmekteyiz.

İstendiğinde de Özel İmalat ekibimiz, standart olmayan boyut, standart olmayan sac kalınlığı, alüminyum pano vs gibi her türlü isteğinizi karşılayacak şekilde konumlanmıştır.

Seri bazında farklı IP seviyelerine sahip olan ürünlerimiz IP66 seviyelerine kadar çıkabilmektedir. Ayrıca ürünlerimiz IEC 61439-1, IEC 62208, IEC60529, IEC 62262 standartlarında

Bara İzolatörlerimiz, IPH Berlin ve KEMA Hollanda laboratuvarlarında 80’e yakın kısa devre tip testine tabi tutulmuşlardır. E-Kabin B Serisinde farklı kısa devre akımı değerlerinde farklı amaç ve biçimde kullanılmak üzere çeşitli tiplerde izolatörler mevcuttur.

EAE E-KABİN, BAŞARANLAR MÜHENDİSLİK, KONYA, EAE KABİNLER

 

Kabin, Konya, EAE, EAE Kabin Konya, EAE Kabin Fiyatları, Konya EAE, Konya EAE Bayi, Konya EAE Bayileri, Konya EAE Elektrik Bayi, Konya EAE Bayisi, Konya EAE Bayileri, Konya EAE Elektrik Konya, Konya EAE Satış, Konya Busbar, Konya EAE Busbar, Konya Kablo Kanalı, Konya EAE Kablo Kanalı, Konya EAE Aydınlatma, Konya Aydınlatma, Konya EAE Kabin, Konya Kabin, Konya Askı Takımlar, Konya EAE Askı Takımlar, Satış, Fiyatları, Fiyat Listesi