Başaranlar Mühendislik<

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Kaliteli Hizmet

Başaranlar Mühendislik için kaliteli hizmet ile sürekli müşteri memnuniyeti öncelikli hedeftir. Müşterileriyle olan proje ortaklığını başarıyla tamamlamak kadar yeni projeler için çözüm ortağı olmaya da önem verir. Yatırımları devam eden pek çok müşteri ile birden fazla projede sürdürdüğü işbirliği de bu ilkenin açık bir göstergesidir.

İşini iyi yapmanın verdiği güven ve müşterilerinin nezdinde saygınlık, geçen yıllar boyunca bir atılıma dönüşerek Başaranlar Mühendisliğe çok sayıda projeyi eş zamanlı olarak uygulama becerisini kazandırmıştır. Geleneksel tesisat projelerinin geride kaldığı dönemde, inşaat sektörü ve bilgi teknolojilerinin akıllı binalar gibi projelerde birleşmesi, Başaranlar Mühendisliğin iddialı olduğu konularda yeni iş olanaklarının önünü açmış ve Başaranlar Mühendislik kendini yeni oluşan sisteme çok çabuk adapte etmesiyle bir kez daha neden doğru tercih olduğunun ispatı olarak gösterilmiştir.

Başaranlar Mühendislik, dün olduğu gibi bugün de en hassas mühendislik çözümlerini uygulamaya koyan güçlü bir şirket olarak tanınmaktadır.
 

Güven

Güvenilir, deneyimli, güçlü bir teknik partner ve çözüm ortağı olmak Başaranlar Mühendisliğin ufkundaki değişmez hedeftir.

Başaranlar Mühendislik, en ileri teknolojiyi kullanarak müşterilerinin sürekli gelişen ve değişen ihtiyaçları için maliyet etkinliği yüksek ve uygulanabilir çözümler sunar. Çünkü Başaranlar Mühendisliğin gerçek kurumsal değerlerinin temelinde, müşterileri ile arasında pekişen uzun süreli kalıcı ilişkilerin yer aldığı bilinmektedir.

 
Disiplin

Kurulduğu günden bu yana müşterilerinin beklentileri Başaranlar Mühendislik için ilk sırada yer almıştır ve bu prensipten yola çıkarak, sınırsız ve sürekli müşteri memnuniyetine ulaşmayı amaçlamaktadır. Başaranlar Mühendisliğin uzmanlığı; müşterilerinin isteklerine en kısa zamanda güvenli yoldan ulaşmalarını sağlamaktır. Geliştirdiği ve önerdiği net çözümlerle, müşterileri ile her zaman aynı saflarda yer aldığını temin eden güven duygusunu sürekli canlı tutar.

Proje ortaklıklarını sadece iş dönemiyle sınırlı görmeyen Başaranlar Mühendislik projelerin tamamlanmasından sonra da müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya hazır olduğunu göstermeye önem verir. Gerek çalışma arkadaşları ve müşterileriyle olan ilişkilerinde gerekse çalışma arkadaşları müşteri ve çevreyle olan ilişkilerinde dürüstlük, açıklık, tutumluluk, hakkaniyet, bağlılık, saygı, gelişme arzusu, içinde yaşadığı topluma katkı ve çalışkanlık en temel prensiplerini oluşturduğu için firma olarak Başaranlar, “Müşteriden Dostluğa Giden Yol” da hızla ilerler…

Vizyonumuz, Konya AVM Elektrik, Konya Hastane Elektrik, Konya Bilim Merkezi Elektrik, Konya Endüstriyel Tesis Elektrik, Konya EAE, Konya EAE Bayi, Konya EAE Bayileri, Konya EAE Elektrik Bayi, Konya EAE Bayisi, Konya EAE Bayileri, Konya EAE Elektrik Konya, Konya EAE Satış