Başaranlar Mühendislik<

Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

Başaranlar Mühendislik Sosyal Sorumluğu; Dünyamızın bize sunduğu her türlü kaynağı kullanırken özenli davranmayı bir görev bilinci olarak dünyaya, çevreye, insanlığa, gelecek kuşaklara ve kendimize duyduğumuz saygının bir yansıması olarak görüyoruz.

Başaranlar Mühendislik düşünce felsefemizde "Yalın Düşün Yalın Yaşa" çizgisinde hareket ediyor, tüm çalışmalarımızda, elimizde ki kaynak ve imkanları olabildiğince işimize odaklayıp üretim yapıyoruz. Bu kapsamda çevreye ve doğaya vermiş olduğumuz etkiyi iyiye çevirerek kurumsal sosyal sorumluluk bilincinde davranıyoruz.

Başaranlar Mühendislik  olarak ülkemize yaptığımız yatırımlarla attığımız adımlar ve küresel hedeflerimiz ile sosyal sorumluluğun en önemli bileşenlerinden olan ekonomik kalkınmada kendi alanımızda ülkenin itici güçlerinden biri olmayı ve bu şekilde kalmayı hedefliyoruz. Grup şirketlerimizin yanı sıra Başaranlar Mühendislik olarak, eğitim alanında önemli katkılar sağlıyoruz. Eğitime ve yeni fikirlere katkıda bulunuyor olmak, kendi gelişimimizi toplumun gelişiminden bağımsız düşünmemek, temel felsefemizi oluşturuyor.

Sosyal Sorumluluk, Konya AVM Elektrik, Konya Hastane Elektrik, Konya Bilim Merkezi Elektrik, Konya Endüstriyel Tesis Elektrik, Konya EAE, Konya EAE Bayi, Konya EAE Bayileri, Konya EAE Elektrik Bayi, Konya EAE Bayisi, Konya EAE Bayileri, Konya EAE Elektrik Konya, Konya EAE Satış