Başaranlar Mühendislik<

Arge & Üretim

Arge & Üretim

Bugün ulaşılan noktada, AR-GE çalışmaları zemininde gelişen Ürün Geliştirme ve Tasarım (ÜR-GE) departmanımızın, başta optik tasarım ve ısı yönetimi olmak üzere, mekanik-ergonomik tasarımda edindiği geniş deneyim ve beceri sayesinde enerji tasarrufu sağlayan özgün tasarım armatürlerle, iç piyasada oynadığı öncü ve lider rolü Avrupa pazarında da hedeflemekteyiz.

Bu öncü kimliği gereği, Başaranlar Mühendislik, enerji tasarrufunda yakın geleceğin vazgeçilmez çözümü olarak gördüğü 2008 yılından itibaren doğrudan yatırıma başlamıştır.

AR-GE ve ÜR-GE altyapısı ve hepsinden önemlisi yetişmiş insan gücüne sahip olma avantajının yarattığı önemli bir farkımız da, müşterilerimizin profesyonel aydınlatma ihtiyaçlarına odaklı özel ürün tasarım ve imalatında geldiğimiz noktadır. Bu tür siparişleri, oldukça makul süreler ve seri imalat ürünlerin taşıdığı kalite belgeleri ile karşılayabilmekteyiz.

AR-GE faaliyetimizin ikinci kolu ise, geleceğin teknolojilerini yaratma idealine dönük olarak, Üniversite-Sanayi işbirliği çerçevesinde sürdürülen projelerdir. Bu faaliyetimizi, Başaranlar Mühendisliğin genel yaklaşımına uygun olarak, ülkemiz adına katma değer yaratma hedefinin verdiği heyecanla sürdürmekteyiz.

ARGE, Konya AVM Elektrik, Konya Hastane Elektrik, Konya Bilim Merkezi Elektrik, Konya Endüstriyel Tesis Elektrik, Konya EAE, Konya EAE Bayi, Konya EAE Bayileri, Konya EAE Elektrik Bayi, Konya EAE Bayisi, Konya EAE Bayileri, Konya EAE Elektrik Konya, Konya EAE Satış